Skocz do zawartości
Władca Bidula

✔ ZBANOWANY [ODWOŁANIE]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Wladca Bidula
Link do bana (link AMXBANS/link SOURCEBANS):  https://www.amxbans.infectia.pl/bans/80.html
Serwer(mod): DD2
Opis sytuacji: No to tak. Gram od niedawna, lecz już słyszałem skarbi na mój temat że wh i tak dalej, ale kiedy grałem był cały czas aktywny ADMIN i pisał innym ,że sprawdzał mnie i jestem czysty. Po prostu gram bardzo dobrze, i mam dobre słuchawki słyszę kroki i odgłosy strzałów ale to chyba logiczny. Nie wiem dlaczego dostałem bana ? Ustrzeliłem parę dyniek i chyba puściły komuś nerwy ,że ktoś jest lepszy od niego. Gram na bardzo dużo serwerach i jeszcze na żadnym nie dostałem bana, widać tu jest bardzo słaba administracja na serwerze. (Nie o wszystkich mowa).  kiedy zacząłem grać na serwerze to rozmawiałem cały czas z graczami i jakoś nie mówili że gram na wspomagaczach. O teraz powiem coś ważnego.!!! 

Otóż nie pisałbym podania na Admina na tym serwerze skoro gram na wspomagaczach. To było by bezsensowne, mam 23 lata i nie bawię się w jakieś dziecinne gry na wspomagaczach. Chciałem się wyluzować i poznać jakieś znajomości/NET a widocznie już nie. Bardzo mnie to z szokowało bo gram już parę ładnych lat i nigdy nie dostałem bana. CoronaVirus źle postąpiłeś 
Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Wladca Bidula 
[AMXBans] Reason : ' Wallhack ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ infectia.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1219393283 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 46.171.120.145 ' 
[AMXBans] =============================================== 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
You do not have the required permissions to read this content.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wlasciciel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

• Dodaj nową pozycję...