Skocz do zawartości
xReksux

✘ ODRZUCONE [Moderator] xReksux

Rekomendowane odpowiedzi

◢◤━━━━━━ 【◆】━━━━━━◥◣

1. Wymagania na rangę Moderator

• » Skończone 16 lat (możliwe wyjątki); +
  • » Aktywność na forum - Chatbox to nie wszystko; -, ale nadrobię to!
  • » Znajomość naszego silnika forum IPS Community Suite lub chęć nauczenia się działania na silniku; +
  • » Znajomość języka polskiego+
  • » Konto zarejestrowane minimum miesiąc przed złożeniem podania; -, Mój staż na forum nie jest może dlugi, ale myślę że większość użytkowników już mnie poznała. Regulaminy znam. Jeżeli tylko ktoś poprosi mnie o pomoc to z chęcią pomogę. Nie wiem jak z moją kulturą- zostawiam to do oceny innym.  Może przydałbym się również na forum do czegoś. 
  • » Użytkownik nie może posiadać żadnych poważnych* ostrzeżeń+
  • » Umiejętność współpracy oraz umiejętność pracy w zespole; +
  • » Cierpliwość oraz systematyczność; +
  • » Osoba będąca codziennie online z możliwymi wyjątkami; +
  • » Osoba z doświadczeniem w moderacji oraz administracji (możliwe wyjątki).  +

◥◣━━━━━━ 【◆】━━━━━━◢◤

◢◤━━━━━━ 【◆】━━━━━━◥◣

2. Wzór podania na rangę Moderator

» Nick: xReksux
» Imię: Krystian
» Wiek: 16lat
» Znajomość języka polskiego (skala 1-6): 5/6
» Czy byłeś już kiedyś na podobnym stanowisku:  
Moderowałem 3 fora o tematyce CS na różnych stanowiskach. Dwa pierwsze to były takie fora "by Przymo", na których z początku byłem moderatorem, później Global Moderatorem. Na trzecim forum (IPS) pełniłem funkcję moderatora, później Junior Admina a następnie przez kilka miesięcy Administratora, gdzie miałem wgląd do całego panelu administracyjnego. Niestety żadne z tych for już nie istnieje, przez co nie możecie zaglądnąć jak się sprawowałem, ale na tyle stanowisk co pełniłam nikt nie miał zastrzeżeń - przynajmniej jakiś większych.
» Czym się obecnie zajmujesz? Pracujesz/uczysz się?: Uczę się, chodzę do szkoły.
Dlaczego chcesz dołączyć do grupy Moderator: Chodzi mi tutaj generalnie o pomoc. Szanse na otrzymanie tej posady są raczej nikłe, ze względu na mój staż oraz wiek, który posiadam i to, że jest już kilku administratorów i moderatorów , ale chciałbym spróbować, ponieważ każda para rąk do pomocy się przyda. Jestem osobą wymagającą, ale też twardo dążącą do upragnionych celów, więc na szybką stratę zapału nie ma co liczyć. Jeśli otrzymam tą szansę postaram się jak najlepiej wykonywać moje obowiązki. Z aktywnością nie będzie raczej problemu. Współpracować w grupie również umiem, więc liczę na miłą współpracę.

» Kontakt:

- Faceebok

- TeamSpeak3

- Discord

- Gmail

* Podam je w prywatnej wiadomości, po przyjęciu podania bo nie chcę, żeby każdy miał mojego facebooka *\

◥◣━━━━━━ 【◆】━━━━━━◢◤

» Troszkę informacji o mnie, abyście mnie poznali:

Jak już mówiłem, mam na imię Krystian i mieszkam w małym miasteczku w województwie Wielkopolskim. W wolnych chwilach rysuję, słucham muzyki oraz oczywiście gram w rozmaite gry. Jestem miły, pomocny, oraz podchodzę z dystansem do otoczenia. Staram si ę znaleźć z każdej sprawy jakieś wyjście i być sprawiedliwy  wobec wszystkich. Mam nadzieję, że już wkrótce dołączę do grona waszej administracji.

◥◣━━━━━━ 【◆】━━━━━━◢◤

Wiem, że jestem dosyć krótko na forum, ale chciałbym chociaż spróbować, ponieważ każda para rąk przyda się przy pomocy rozwoju forum!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
You do not have the required permissions to read this content. Edytowane przez Szugasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
You do not have the required permissions to read this content.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Donator
You do not have the required permissions to read this content. Edytowane przez meqly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
You do not have the required permissions to read this content. Edytowane przez Zed.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adminstrator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adminstrator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

• Dodaj nową pozycję...