Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Donator

Nick: meqly
Imię: Nikita
Znajomość języka polskiego (skala 1-6): 4-5/6
Czy byłeś już kiedyś na podobnym stanowisku: Byłem na tej sieci junior moderatorem, kiedy zaczynała kiełkować, jednak nie miałem wtedy czasu na pomaganie sieci. Na stanowisku, na którym również używałem funkcji moderacyjnych, to Gamer, na innej sieci, oraz dodatkowo byłem przez krótki czas opiekunem, przy którym spędziłem trochę na moderowaniu tego forum.
Czym się obecnie zajmujesz? Pracujesz/uczysz się?: Uczę się
Dlaczego chcesz dołączyć do grupy Moderator: Chcę pomóc aktualnemu zespołowi administracyjnemu w codziennych sprawach. Widzę, że od jakiegoś czasu jest lekkie zapotrzebowanie na moda, lecz nikt się nie zgłasza, więc ja spróbowałem swoich sił. Jeśli chodzi o forum, to mogę spędzać na nim dużo czasu (parę godzin dziennie). Mogę odpowiedzieć na pytanie różnych osób, o każdej porze dnia. Jestem bezstronny, jeśli oczywiście nie chodzi o mnie. Lubie pomagać ludziom, a dodatkowo chętnie będę wspierał reklamy serwera. Myślę, że aktywność mógłbym jeszcze poprawić, ale będę starał się jak mogę. Dodatkowo, zaczynam znowu grać na JB i jak widzę czasami te dzieci robiące FK, to mi się odechciewa, tak samo jak i innym graczom, dlatego też z flagą admina, będę mógł zrobić co należy w takiej sytuacji. 
Kontakt: Forum, Steam, GG (najczęściej jestem, najszybciej odpiszę)

/ EDIT

@legat™Nie podałeś żadnego powodu, poza własną frustracją. Wypowiedziałem się, ponieważ  nie znasz regulaminu (piszesz podanie podczas aktywnego bana oraz piszesz we własnym podaniu)

@legat™nie będę się tutaj kłócić z tobą. Reszta na pv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
You do not have the required permissions to read this content.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
You do not have the required permissions to read this content. Edytowane przez legat™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adminstrator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adminstrator
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adminstrator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

• Dodaj nową pozycję...