Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick podczas gry: Uśmiech Bombelka :)
Link do bana (link AMXBANS/link SOURCEBANS): http://www.amxbans.infectia.pl/ban_list.php?bid=11878
Serwer(mod): nie dotyczy
Opis sytuacji: Wczorajsza sytuacja na CB- kolesiostwo Smajliego i 71. = Złośliwy ban. Pragnę dodać że zostałem ukarany banem na CB. Okej, z tym się mogę zgodzić, ale nie masz prawa dawać mi bana na 3 dni. Jestem adminem danego serwera i nie mogę teraz pełnić swojej funkcji. Powód bana dla mnie również jest niejasny. Proszę o natychmiastowe zdjęcie bana. Wypełniam swoje obowiązki na serwerze. A to że jakiś 16 letni dzieciak znalazł sobie zabawę i trolluje administrację to sorry, ale chyba ranga AC chyba nie jest do tego i do czegoś zobowiązuje. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia. Zrobiłem ssy sprawdzające. Miałem prawo to zrobić. Dyskusja na CB została zakończona banem dla mnie. Okej, przełknę to że ban jest niesprawiedliwy bo albo wszyscy którzy uczestniczyli powinni dostać bana a nie tylko ja. Ale mniejsza o to. Ban na CB był wystarczającą karą - nie masz prawa o 3 rano dawać mi bana na serwery.

EDIT: Widać zresztą jaki typ jest dojrzały swoją drogą. Uzupełnianie braków w szeregach AC- odkąd ziomek się pojawił i dostał rangę jest jeden wielki burdel na forum. Innymi słowy patrzcie na jego minusowanie postów. Toxic osoba i tyle w temacie.
@ Stalowy Robert @ EasyBreaker @ ne0 @ Imposible

Edytowane przez Uśmiech Bombelka :)
  • Uwielbiam to 1
  • Plus 4
  • Minus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AntiCheat
You do not have the required permissions to read this content.
  • Uwielbiam to 1
  • Plus 2
  • Minus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AntiCheat
You do not have the required permissions to read this content.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

• Dodaj nową pozycję...