Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

niedz-czarne.png.372607b5a01eccdfebc36667d5fa341f.png.af0ccf273c1fb00a9f5d0b5d23131b67.png

Dzień dobry / Dobry wieczór.

Zapraszam wszystkich do udziału w cotygodniowym Niedzielnym Graniu!
Jest to zabawa, którą wymyśliłam i wcieliłam w życie na poprzedniej sieci - inicjatywa cieszyła się dosyć sporym zainteresowaniem. Postanowiłam wdrożyć to również tutaj, ponieważ uważam, że jest to dobra forma integracji wśród użytkowników oraz miła odmiana leniwego niedzielnego wieczoru.

Niedzielne granie będzie polegało na luźnych rozgrywkach, które będą odbywały się co tydzień, o godzinie 19.00 na naszym serwerze TeamSpeak. Do tego celu został utworzony specjalny kanał w dziale z konkursami, który znajduję się przy Poczekalni, pod strefą VIP. Widnieje on pod nazwą "Niedzielne granie". Kanał będzie otwierany tylko w dniu zabawy, parę minut przed jej rozpoczęciem.
Co do wyboru gier, nie ma tak naprawdę żadnych ograniczeń. Możecie wypisać swoje propozycje, a dzień przed rozgrywką powstanie ankieta, która zadecyduje co będziemy robić.
Dawniej najczęściej graliśmy w kalambury, jaka to melodia, chowanego, karaoke lub po prostu szliśmy na jeden z serwerów, które należą do naszej sieci.  Są to jednak tylko przykłady, które można, ale niekoniecznie trzeba będzie wykorzystywać.
Ankieta zdaje się być konieczna, bo szkoda marnować czas na bezsensowne przekrzykiwanie się.

Ciąg z Niedzielnym Graniem będzie miał swój początek 23.06.2019, o godzinie 19:00.

Temat pozostawiam dla Was otwarty w celu podawania propozycji gier oraz zadawania pytań, jeśli takowe posiadacie. Być może coś przeoczyłam w poście.

• Uwielbiam to 3
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
You do not have the required permissions to read this content.
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

• Dodaj nową pozycję...