Skocz do zawartości

Kroks

Skażony

Reputacja

179 Zaznajomiony

6 obserwujących

Grupy użytkownika

O Kroks


 • ID użytkownika: 608


 • Rank: Srebro IV


 • Posty: 96


 • Ilość reputacji: 179


 • Wygrane Dnia: 0


 • Dołączył: 10.04.2019


 • Jest z nami od: 188 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Imię: R


 • Płeć: Mezczyzna


Kluby

Ostatnie wizyty

1456 wyświetleń profilu
 1. Leżałem w łóżku z laską, która nie była prostytutką
 2. Miłości, chyba że tak jak ja chodzi się regularnie do prostytutki
 3. Kroks

  Baran taran

  Essa małolat i z fartem
 4. 08.04.2019 12.03.2019
 5. Wierzę w Boga
 6. Myślę, że w Polsce prawo nie pozwala na coś takiego i bardzo się to dla mnie podoba
 7. Powierzanie stanowisk nieodpowiednim osobom, ponieważ i tak w końcu wyjdzie ich niekompetencja połączona z głupotą i tylko sieć na tym straci w oczach użytkowników.
 8. Każdy, który ciśnie @ esej
 9. Potężna administracja infectia.pl
 10. Gnojownik Kurzeszyn
 11. Prostytutki
 12. Nick: KroksAdministrator nakładający ostrzeżenie: @ Hwdp^^HugoWracaDoPolsatuPowód ostrzeżenia: Prowokacja, post w pytaniu na dziś. Dlaczego chcesz się odwołać?: Chcę się odwołać, ponieważ niesłusznie otrzymałem warna. Jeden jedyny wpis został uznany za prowokację wartą nadania warna, co jest całkowicie śmieszne, a zaraz bezpodstawne i warn powinien zostać zdjęty. Z daleko idącej ostrożności procesowej, gdyby podany argument był niewystarczający pragnę poinformować, że administrator nakladajacy ostrzeżenie całkowicie źle zinterpretował moją odpowiedź w pytaniu na dziś. Przez kilka ostatnich miesięcy spędzałem zdecydowanie zbyt wiele czasu grając w grę Counter Strike: Global Offensive. Moje granie opierało się przeze wszystkim na serwerach cs-reload, a później infectia.pl Od jakiegoś czasu przestałem wchodzić na serwery,a co za tym idzie, w ogóle grać i tracić czas na głupoty. Przeszedłem wewnętrzna przemianę, zbliżyłem się do natury, wpierdzielam tylko kiełki i popijam je sokiem z mniszka lekarskiego. Osiągnąłem niemalże stan Nirvany, ponieważ przestałem wchodzić na serwery i jestem z tego bardzo dumny, a teraz zostały mi podcięte skrzydła tym warnem i jest mi bardzo przykro (Z rozpaczy zjem kebaba). liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania Edit: @ Hwdp^^HugoWracaDoPolsatu nie wiem jak mogłeś chociaż próbować cokolwiek wyrwać z kontekstu, jeżeli wkleiłeś 4 moje wpisy, czyli wszystkie z tego tygodnia xd Oczywiście że mogłem to napisać inaczej, ale nie chciałem. Miały to być w formie "śmieszków", ale nie było to w żaden sposób prowokacyjne, w tak słabe prowokacje się nie bawię. Poza tym nie wiem jak wygląda sytuacja z serwerami, bo mało bywam na forum i tylko i wyłącznie na telefonie, przez co nietrudno się domyślić, że nie widzę tabelki z serwerami i graczami online. nie wydaje mi się, że to do ciebie należy decyzja "warn słuszny, zostaje". A tak na koniec, to proszę mnie nie straszyć kolejnym warnem ;)
 13. Przestałem wchodzić na serwery infectia.pl
 14. Kroks

  101 powodów do radości ???

  9. Czytanie wiadomości od koneserów patologii
 15. Kroks

  Niedzielne granie - 28.07.2019

  Jak wrócę to dopiero będzie grane. Mam kilka pomysłów.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...