Skocz do zawartości

Milosh

Przyjaciel

Ostatnia wygrana Milosh w dniu 3 Luty

Użytkownicy przyznają Milosh punkty reputacji!

Reputacja

8 Raczkujący

Grupy użytkownika

O Milosh


 • ID użytkownika: 5


 • Rank: Srebro I


 • Posty: 31


 • Ilość reputacji: 8


 • Wygrane Dnia: 2


 • Dołączył: 06.01.2019


 • Jest z nami od: 198 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Imię: Miłosz


 • Płeć: Mężczyzna


Kluby

Ostatnie wizyty

376 wyświetleń profilu
 1. Skoro to "artykuł" powinieneś dodać coś od siebie, napisać go po swojemu a nie przekopiować z https://portal.abczdrowie.pl/rozgrzewka-zalety-etapy .
 2. Milosh

  Zabawa: Rysuj z infectia.pl

  http://sketchtoy.com/68884932 jezus chrystus
 3. Nick oskarżającego: Nick oskarżonego: Opis sytuacji: Dowody (screeny, świadkowie): Dodatkowe informacje: Każde bezpodstawne oskarżenie drugiego użytkownika będzie surowo karane!
 4. Żeby zmienić nick należy napisać do kogoś z Administracji stosując następujący wzór: Nick: Nowy nick: Kod sms: Regulacje: 1. Zmiany nicku można dokonać tylko raz w miesiącu. 2. Nick musi być zgodny z regulaminem forum. 3. Inny użytkownik nie może posiadać takiego samego nicku na jaki chcesz zmienić swój nick. 4. Zmiana nicku zostanie zrealizowana po otrzymaniu prawidłowego kodu zwrotnego SMS. Jakiego wysłać SMS? Wyślij SMS o treści SKLEP pod numer 72480. Koszt wysłania wiadomości: 2.46 zł Pamiętaj, że wraz ze zmianą nicku zmienia się Twój login do konta na forum.
 5. Serwer: Ilość slotów: Mod serwera: Hosting serwera: Gametracker serwera: Staż serwera: Reklama (Tak/Nie): Kontakt: Oferujemy: Własny dział Miłą atmosferę Odpowiednie rangi Podpięcie pod AmxBans/SourceBans Pomoc ze strony bardziej doświadczonych administratorów Wymagania: Serwer musi posiadać stałych graczy Serwer musi posiadać minimum 16 slotów Serwer musi być w pewnym stopniu rozkręcony Serwer musi być na dobrym hostingu Właściciel musi mieć więcej niż 16 lat Pozostałe informacje... Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone! Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane! Nie stosując się do tego warunku otrzymasz warna.
 6. Milosh

  Zgłoś cheatera

  Nick: Nick podejrzanego: SID podejrzanego: Serwer: Mapa: Godzina zajścia: Dowody (świadkowie, demko, screeny): Rodzaj cheata (- jeśli nierozpoznany): Pozostałe informacje... Zgłoszenie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone! Nie stosując się do tego warunku otrzymasz warna.
 7. Nick: Serwer: Data bana: Powód założenia blokady: Wycinek z konsoli: Dowody (świadkowie, demko): Krótki opis sytuacji: Pozostałe informacje... Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w odwołaniu jest surowo karane! Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!
 8. Milosh

  Prośba o UB

  Nick: Data założenia blokady: Link do ss'ów (zippyshare): Serwer: Wycinek z konsoli: Pozostałe informacje... Screenshoty zostaną rozpatrzone tylko wtedy, gdy zostały zapakowane w paczkę .zip lub .rar i wstawione na hosting zippyshare.com Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone!
 9. Czego dotyczy propozycja/uwaga (wybierz jedno): Co powinniśmy wprowadzić/zmienić: Dlaczego powinniśmy to zrobić: Kilka słów od siebie co do propozycji/uwagi:
 10. Obowiązkowy wzór do wypełnienia... Nick oskarżającego: Nick oskarżonego: Powód oskarżenia: Kilka słów od siebie: Dowody (screeny, filmik): Każde bezpodstawne oskarżenie drugiego użytkownika będzie surowo karane!
 11. Nick: Posada: Link do podania:
 12. Nick: Posada: Powód: Kilka słów od siebie: (Wstaw myślnik jeśli nie chcesz napisać)
 13. Nick: Posada: Czas nieobecności: Powód:
 14. Milosh

  Podania Multi Admin

  Każde podanie powinno mieć TAG: Multi Admin Nazwa Tematu: Podanie NICK Obowiązkowy wzór do wypełnienia: Nick: Imię: Wiek: Staż w grze: Staż na sieci: Znajomość AmxBans/Sourcebans (1/10): Dlaczego ty (6 zdań): Link do swojego GT i konta Steam: Wymagania: Aktywne udział w życiu forum Konto na forum istniejące ponad 14 dni Minimum 800h w grze Dobra znajomość wszelkich regulaminów Przynajmniej 50 postów napisanych na forum Skończone 16 lat Rozpoznawalność na sieci Oczekiwania: Systematyczność Rzetelne wypełnianie swoich obowiązków Poszerzanie wiedzy w zakresie gry i serwerów Integracja z graczami i innymi adminami serwerów Pozostałe informacje... Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie! Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane! Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone! W przypadku odrzucenia podania możesz złożyć kolejne po 7 dniach od czasu zamknięcia. Nie stosując się do tego warunku otrzymasz warna. W podaniach osób ubiegających się o stanowisko Multi-Admin, wypowiadać mogą się osoby z rangą wyższą niż Użytkownik/Kobieta!
 15. Milosh

  Podania Redaktor

  Każde podanie powinno mieć TAG: Redaktor Nazwa Tematu: Podanie NICK Obowiązkowy wzór do wypełniania: Imię: Wiek: Staż na forum: Staż na stanowisku: Dlaczego ty (6 zdań): Co zamierasz wnieść na forum?: Link do artykułu napisanego przez ciebie: Wymagania: Aktywny udział w życiu forum Konto na forum istniejące ponad 14 dni Brak ostrzeżeń na forum Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji Tworzenie i uzupełnianie gazetki sieci Przynajmniej 50 postów napisanych na forum Pisanie przynajmniej jednego artykułu na 3 dni Oczekiwania: Stały i dobry kontakt Systematyczność Rzetelne wywiązywanie się z obowiązków Dobra opinia Dobra znajomość regulaminu forum Pozostałe informacje... Pamiętaj, że im bardziej bogate, treściwe podanie tym lepiej dla Ciebie - podanie świadczy o Tobie! Jakiekolwiek oszukiwanie lub podawanie błędnych informacji w podaniu jest surowo karane! Podanie bez wzoru zostaje natychmiastowo odrzucone! W przypadku odrzucenia podania możesz złożyć kolejne po 7 dniach od czasu zamknięcia. Nie stosując się do tego warunku otrzymasz warna. W podaniach osób ubiegających się o stanowisko Redaktora, wypowiadać mogą się osoby z rangą wyższą niż Użytkownik/Kobieta!

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...