Skocz do zawartości

NUZ

Skażony

Ostatnia wygrana NUZ w dniu 5 Wrzesień

Użytkownicy przyznają NUZ punkty reputacji!

Reputacja

0 Raczkujący

6 obserwujących

Grupy użytkownika

O NUZ


 • ID użytkownika: 438


 • Title: CBA OT ADZIP


 • Posty: 876


 • Ilość reputacji: 0


 • Wygrane Dnia: 15


 • Dołączył: 02.04.2019


 • Jest z nami od: 197 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Wiek: 22


 • Imię: P10T3R


 • Nick: NUZ


 • Płeć: Mężczyzna


 • Miasto: Czeczenia


Kluby

Ostatnie wizyty

1191 wyświetleń profilu
 1. Tragedia lotnicza w Smoleńsku.
 2. Nick oskarżającego: @ NUZ Nick oskarżonego: @ ne0@ esej Opis sytuacji: Dostałem blokadę na CB dnia 3 września 2019r. o godzinie 19:09 od admina @ ne0. Owa blokada była na 48h. Aktualnie mamy 5 września godzina 21:55 a ja nadal mam blokadę. Chciałem sobie porozmawiać ze społecznością sieci, ale przez że admin o mnie zapomniał nie mogę tego zrobić. Drugą część skargi kieruję w stronę @ esej bo nie wiem czy warn, który od niego otrzymałem to jest pomyłka czy wyżywanie się na mnie bo była do tego okazja. Blokadę dostałem od admina o godzinie 19:09 a warn dopiero o 19:53 i to od Junior Admina. Wydaje mi się że skoro Administrator ocenił że nie należy się warn od razu to czemu Junior Admin podważa jego decyzję i 44 minuty później dostaję warna. Dodam również że ostatnim razem, gdy dostałem blokadę na CB od eseja również blokada została zdjęta 5h po czasie gdy się upomniałem. Dowody (screeny, świadkowie): Dodatkowe informacje: Taka sytuacja nie miała miejsca pierwszy raz. Mam nadzieje że zostaną wyciągnięte z tego jakieś wnioski.
 3. Pepsi
 4. Jak widzę szefa po urlopie to w głowie mam tylko "e menelu, dawaj siano za urlop płatny".
 5. Stara mi na kwadracie sprząta to nie się nie interesuje co ile to robi.
 6. Takie pytanie już było w pytaniu na dziś tak btw, także pozdro dla kompetentnych osób, które żądają pytania. Odpowiadając ponownie na to samo pytanie: Mario, Prehistoryk, Heroes 3
 7. Nie wiem kto to jest foxy. Po drugie jak nie umiesz zadać normalnego pytania dnia to się za to nie bierz bo potem aktywność w tym temacie wygląda tak że 2 osoby się udzielają.
 8. Głosów oddanych dziś: 2/∞
 9. NUZ

  Bajo

  Jak to mówią "Braci się nie traci!". W związku z zaistniałą sytuacją dla osób wiadomych nie mogę pozostać obojętny, dlatego i ja żegnam się z wami. Fajnie było działać razem, ale coś się skończyło. Podejście pewnych osób do niektórych tematów pokazuje jak to na prawdę wygląda. A jak można zauważyć chyba nie o to tutaj chodzi. Może niektórzy zastanowią się nad swoim zachowaniem, ale w sumie mam na to POTĘŻNIE wyje.... XD Chciałem również pozdrowić z tego miejsca @ EasyBreaker, chłop jako jeden z nielicznych ma zdrowe podejście do tego wszystkiego i można z nim normalnie pogadać. POZDRO również dla NAJPOTĘŻNIEJSZEJ grupy osób na forum czyli @ Koneser Patologii mam nadzieję że nasza grupa będzie nadal prężnie tutaj funkcjonowała. Wraz z tym pożegnaniem oficjalnie rezygnuję z pełnienia funkcji @ [CSGO] Opiekun Arena 1vs1 oraz @ [CSGO] Admin Only MIRAGE nie żegnam się całkowicie ponieważ nadal chcę pełnić swoją funkcję jako @ Admin TS3 nie po to inwestowałem w tego TSa tyle siana żeby teraz to tak zostawić. Mam cichą nadzieję że Arenka nie zostanie zostawiona na pożarcie bo w końcu po długim okresie posłuchy wstaje na nogi. POZDRO DLA WAS!
 10. NUZ

  Cya

  ESSA

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...