Skocz do zawartości

Bobencjusz

Użytkownik

Profile Song

Ostatnia wygrana Bobencjusz w dniu 7 Sierpień

Użytkownicy przyznają Bobencjusz punkty reputacji!

Reputacja

295 Zaawansowany

Grupy użytkownika

O Bobencjusz


 • ID użytkownika: 424


 • Title: Outside of society


 • Posty: 303


 • Ilość reputacji: 295


 • Wygrane Dnia: 27


 • Dołączył: 02.04.2019


 • Jest z nami od: 167 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Wiek: 20


 • Imię: Szymon


 • Płeć: Mężczyzna


 • Miasto: Katowice


 • Snapchat:
 • byyyczek123Kluby

Ostatnie wizyty

1930 wyświetleń profilu
 1. Chyba czas zmienić sygnaturę kappa 

 2. Nick:Administrator nakładający blokadę: Pewnie EsejPowód blokady: Dlaczego chcesz się odwołać?: Chcę się odwołać, bo kompletnie nie rozumiem tego block'a i warna. Żebym chociaż miał zły zamiar a tu nawet tego nie było. Był temat odnośnie regulaminu, ktoś tam napisał, że i tak się nikt nie stosuje do niego. Ogółem mówiąc śmieszki. Zrobiłem głupi obrazek, za który dostałem karę z d00py. Jeszcze dałem na końcu "pepega" co oznacza coś głupiego. Potwierdzenie moich słów: https://www.miejski.pl/slowo-Pepega Nikomu nawet nie chciałem wjechać na ambicie a Esej od razu odbiera to personalnie. Z kim jest coś nie tak z nami - uzytkownikami czy z nim. Jak będziecie sztywni jak pulok konia, to naprawdę daleko to nie zajdzie.
 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

 4. Pytanie z cyklu „hehe będę próbował być zabawny”?
 5. @ Kroks Malo która osoba jest tak szczera i mówi to co uważa. Większość osób pierdoli takie bajery, ze to jest dramat. To właśnie kroks zasługuje na ten tytuł, gdyż jego działania są zamiatane pod dywan a ma On wiele racji. #wolnoscdlaKROKSA ## Z racji, że troszkę obsrałem zbroje po ostrzeżeniu od administracji nominuję nową osobę. Nie jest to zaskoczeniem, że osobą tą będzie @ Dzibiki . Osoba ta została jako ostatnia do kierowania naszą poteżną grupą koneserów. Dzibiki jest bezkonfliktowy, zawsze zachowuje anielski spokój o czym możemy się przekonać nie raz w tematach czy na CB. Zasługuje On na to miano ponieważ jego wypowiedzi mają wiele racji i jest on lubiany w swoim gronie.
 6. Ziomek mi opowiadał, że wstał rano a obok siedzi żona sąsiada, miał takiego mindfucka, ze to poezja. Okazało się, że popierdolił piętra w bloku, zaczął napierdalać do drzwi sąsiada i mu otworzyli i został do rana. Autentyk bo poznałem tych sąsiadów.
 7. Wypłynąłem dziewczynce po zajekurwabiście duża dmuchana piłkę bo przez wiatr wywiało ją na środek jeziora
 8. Nick: Posada: AC, Urlop. Powód: AC bo już mi się znudziło a Urlop już brzydko wygląda. Kilka słów od siebie: Pozdrowienia.
 9. Dopóki robiłem przy serwerze ani jedna łza graczy nie przeszła przez moje ręce. Poszedłem na urlop bo mi się należy i mam całkowicie wyjebane w teksty typu "każdy ma życie, pracę i mamy czas wchodzić na forum". Dla mnie jest to potężne X kurwa D . Przed urlopem zmieniłem cały ekwipunek i fhuj rzeczy na GO:MOD oprócz głównego silnika, bo technika się nie dorobiłem i nie mam zamiaru. Nikt nic nie wspomniał, że trzeba potężniejszych zmian. Od mojego urlopu minęły trzy tygodnie i aż tak się wszystko pierdoli? Szukacie we mnie winy a pomyślcie czy rzeczywiście po mojej stronie ona leży. Co do dd2 znowu schodzi wszystko na mnie a zmiany już proponowałem spory czas przed upadkiem reload. Wówczas od administracji usłyszałem, że chyba mnie pojebało, bo to Classic i wszystko ma być tak jak jest . Dla wtajemniczonych wszystkie takie rozmowy odbywały się na messengerze. Kolejne próby zagadania o zmianę dd2 w 3-4 maps'a kończyły się tak jak moja kariera dziś. XD Jeżeli są osoby, które mają większą siłę przebicia i głowę pomysłów chętnie pomogę jeżeli będę miał tylko czas we wrześniu - szanse są nikłe . Boli mnie tylko dupsko, że GO:MOD miałem w rączkach 1,5 roku i po części wylatuje jako ten, który zjebał serwer a mnie po prostu nie było bo widnieje na niebiesko. Co do DD2, historia jego była taka, że również wziąłem pod siebie, bo praktycznie był bez opiekuna a w teorii jedynie osoby, które coś robiły na sieci to był Eryk, Pikuś i chyba ja ___ Co za dzbany tu głosowały kappa
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub Moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół infectia.pl
 11. Nie jest to sprawa o bana za cele, więc jej tutaj nie ma co wtrącać. L 07/06/2019 - 14:12:54: [adminchat.amxx] Chat: "Drippler<200><STEAM_1:0:299636724><>" chat "was ma klatki.." L 07/06/2019 - 14:13:04: [adminchat.amxx] Chat: "Drippler<200><STEAM_1:0:299636724><>" chat "jak juz banujesz to ludzi ktorzy na to zasluguja -,-" L 07/06/2019 - 14:13:23: [adminchat.amxx] Chat: "Hwdp^^HugoWracaDoPolsatu<247><STEAM_0:0:151967067><>" tsay "Kto ?" L 07/06/2019 - 14:14:36: [adminchat.amxx] Chat: "Hwdp^^HugoWracaDoPolsatu<247><STEAM_0:0:151967067><>" tsay "ZAPRASZAM NA FORUM INFECTIA>PL" L 07/06/2019 - 14:20:53: [amxbans_main.amxx] Hwdp^^HugoWracaDoPolsatu<247><STEAM_0:0:151967067><CT> zostal zbanowany Drippler<STEAM_1:0:299636724> na 30 minut (30 Minut/y). Powod: prowokacja, podwazanie decyzji admina. @ Hwdp^^HugoWracaDoPolsatu widzisz gdzieś tutaj ostrzeżenie w stronę gracza? Osobiście nie widzę. Przed banem powinno być jakiekolwiek ostrzeżenie nawet typu "Nie jesteś adminem, więc proszę o spokój" Rozumiem, że się oburzyłeś o to, że zwrócił Ci uwagę w sprawie zasług na bana, ale to właśnie dopiero po tym powinno być ostrzeżenie. Tym bardziej, że na serwerze było mało graczy.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...