Skocz do zawartości
Urlop

ZwIaDoWcA

Urlop

Zawartość dodana przez ZwIaDoWcA

 1. Nick: ZwIaDoWcA Posada:Opiekun DD2 Czas nieobecności: około tygodnia Powód: Sporo pracy i późne powroty do domu
 2. Zobaczę FTP i edytuję Po sprawdzeniu FTP widać ewidentnie że gracz wyzywał kilku graczy @ AntiCheat proszę o nałożenie bana na 24h
 3. Holokaust w Auschwitz-Birkenau
 4. Sam dla siebie jestem szefem więc współczuję innym
 5. DEGRADACJA Nick: @ brook1yn. Data: 02.09.2019 Ranga: Admin dd2 Powód: Nie wywiązywanie się ze swoich obowiązków
 6. Raport Adminów Sierpień 2019 Admini stali @ `KNz 37h Norma 20h i jako że dopiero przeszedłeś na Admina stałe Pierwsza składka za admina jest obowiązkowa, zgłoś się do @ ne0 aby zapłacić składkę @ brook1yn. 8h Jest to p 12k za mało, mimo braków kadrowych nie będziemy trzymać Adminów którzy nie wypełniają swoich obowiązków chociaż na minimum jest to twój 3 plusik i się żegnamy. @ Cre[A]tOr^^ . 2h Zgłoszona nieobecność Admini Testowi @ diegoxpompa 38h Czas liczyłem od dnia gdy dostałeś admina Testowego czyli 15.09 i jest to bardzo dobry wynik jeżeli chodzi o godziny na serwerze @ ZielO 21h Minimum zostało wyrobione ale chciał bym widzieć więcej godzin z twojej strony. Opiekunowie @ ZwIaDoWcA 52h @ Lemur 14h Jak widzicie Raporty są robione i nie będziemy wam tego odpuszczać co za tym idzie z @ brook1yn. musimy się pożegnać bo nie wywiązuje się od dłuższego czasu ze swoich obowiązków, was również się to tyczy i oczekuję abyście wywiązywali się więcej niż minimum . Przypominam wam że jako Admin stały macie również obowiązek płacenia składek co miesiąc za Admina no chyba że uzyskacie więcej niż 60h w miesiącu to wtedy należy wam się darmowy admin. Do zobaczenia za miesiąc i liczę na lepsze wyniki
 7. DEGRADACJA Nick: @ Freezy Data: 02.09.2019 Ranga: Admin testowy dd2 Powód: Koniec okresu testowego
 8. 16.08.2019 do 23.08.2019 @ brook1yn. 3/3 Ilość głosów się zgadza i nie mam zastrzeżeń @ Cre[A]tOr^^ . Urlop @ `KNz 7/3 Rewelacyjnie, trzymaj tak dalej @ diegoxpompa 1/3 twój pierwszy tydzień głosowania więc odpuszczam @ ZielO 3/3 Norma wyrobiona 23.08.2019 do 30.08.2019 @ brook1yn. 4/3 Bardzo ładnie lepiej niż poprzednie głosowanie @ Cre[A]tOr^^ . Urlop @ `KNz 6/3 Kolejne rewelacyjne głosowanie @ diegoxpompa 0/3 Leci plusik do tabelki a jako że admin testowy to nie ładnie to wygląda i może mieć skutki przy podaniu na stałego. Leci plusik do tabli jeszcze 2 i się pożegnamy @ ZielO 3/3 Kolejny raz norma wyrobiona Przepraszam że dwa raporty teraz ale w weekendy mnie więcej nie było niż byłem @ diegoxpompa Jeżeli nie będzie poprawy w następny weekend to o startowaniu na stałego możesz zapomnieć, nie będziemy trzymać adminów którzy nie wywiązują się z obowiązków na które wyrazili zgodę.
 9. 24h mineło panowie @ AntiCheat
 10. Matki Boskiej pieniężnej
 11. Czarnina albo jak to w niektórych rejonach Polski mówią Czarna polewka.
 12. Pozbyłem się żony a razem z nią stresów
 13. Ja nieświeży oddech a inni pewnie
 14. ZwIaDoWcA

  P&O #10 esej

  [P] Ile musiałeś zapłacić Robertowi za tą Potężną rangę Junior Admina? [P] Ile już rzeczy naprawiłeś które spierdzielił Stalowy Robert ? [P] Jakiego serwera brakuje Ci na tej sieci a uważasz że miał by on tu dużo graczy i zarabiał sam na siebie? [P] Jesteś z nami od niedawna, ale który z obecnych graczy/użytkowników złapał z tobą najlepszy kontakt? [P] Kiedy nam pokażesz swoją brzydką buzie w dziale "Pokaż się!"
 15. ZwIaDoWcA

  Pożegnanie

  Miło było Wpadaj czasem na TS

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...