Skocz do zawartości

Władca Bidula

Skażony
 • Liczba zawartości

  6
 • Wpisy

  37
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Ostatnia wizyta

 • Punkty skażenia

  54 Podaruj
 • Czas Online

  35m 47s

Reputacja

2 Raczkujący

Grupy użytkownika

O Władca Bidula


 • ID użytkownika: 2199


 • Rank: Srebro I


 • Posty: 6


 • Ilość reputacji: 2


 • Wygrane Dnia: 0


 • Dołączył: 22.03.2020


 • Jest z nami od: 6 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Imię: Paweł


 • Nick: Wladca Bidula


 • Płeć: Mężczyzna


Kluby

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick podczas gry: Wladca Bidula Link do bana (link do AMXBANS): https://www.amxbans.infectia.pl/bans/111.html Screeny spakowane w paczkę: https://megawrzuta.pl/download/4d599a231a0e74f6cc91f006a072a5e5.html Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : Wladca Bidula [AMXBans] Reason : ' Wstaw ssy na forum Infectia.pl ' [AMXBans] You can complain about your ban @ infectia.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1219393283 ' [AMXBans] Your IP : ' 46.171.120.145 ' [AMXBans] =============================================== Missing RIFF/WAVE chunks Kicked by Console: You are BANNED. Check your console. Kicked : You are BANNED. Check y Wrr !!!
 2. Nick Admina: CoronaVirusWuhan Dowód: Osoby potwierdzające ,że to był błąd tego admina. @Claudia @Szweis Prosiłbym o wypowiedź. Data zdarzenia:23.03.2020 Przybliżona godzina: 00:57:28 Opis sytuacji: Nie słuszny ban, Nie zna się w ogóle na rzeczy mało aktywny, jak dla mnie to ma tego admina chyba za ładne oczy. !
 3. Nick oskarżającego: Wladca Bidula Nick oskarżonego: CoronaVirusWuhan Opis sytuacji: No to tak ten gracz absolutnie nie nadaję się na posadę "Admina" Niesłuszne Bany Wsm w moim UB macie więcej informacji. Dowody (screeny, świadkowie): @Claudia @Szweis Prosiłbym o wypowiedź. Dodatkowe informacje: W ub macie więcej informacji. JA WIEM ,ŻE SKARGA ZOSTANIE ODRZUCONA ALE CHCIAŁEM ,ŻEBY ADMINISTRACJA WIEDZIAŁA JAKIEGO MA ADMINA NA POSADZIE. "DZIECKO" "BRAK WIEDZY NA TEMAT ADMINA" Więc, moim zdaniem ten członek powinien zostać wydalony ze swojej służby. ! Dziękuję z poważaniem: @Władca Bidula
 4. Nick podczas gry: Wladca Bidula Link do bana (link AMXBANS/link SOURCEBANS): https://www.amxbans.infectia.pl/bans/80.html Serwer(mod): DD2 Opis sytuacji: No to tak. Gram od niedawna, lecz już słyszałem skarbi na mój temat że wh i tak dalej, ale kiedy grałem był cały czas aktywny ADMIN i pisał innym ,że sprawdzał mnie i jestem czysty. Po prostu gram bardzo dobrze, i mam dobre słuchawki słyszę kroki i odgłosy strzałów ale to chyba logiczny. Nie wiem dlaczego dostałem bana ? Ustrzeliłem parę dyniek i chyba puściły komuś nerwy ,że ktoś jest lepszy od niego. Gram na bardzo dużo serwerach i jeszcze na żadnym nie dostałem bana, widać tu jest bardzo słaba administracja na serwerze. (Nie o wszystkich mowa). kiedy zacząłem grać na serwerze to rozmawiałem cały czas z graczami i jakoś nie mówili że gram na wspomagaczach. O teraz powiem coś ważnego.!!! Otóż nie pisałbym podania na Admina na tym serwerze skoro gram na wspomagaczach. To było by bezsensowne, mam 23 lata i nie bawię się w jakieś dziecinne gry na wspomagaczach. Chciałem się wyluzować i poznać jakieś znajomości/NET a widocznie już nie. Bardzo mnie to z szokowało bo gram już parę ładnych lat i nigdy nie dostałem bana. CoronaVirus źle postąpiłeś Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : Wladca Bidula [AMXBans] Reason : ' Wallhack ' [AMXBans] You can complain about your ban @ infectia.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1219393283 ' [AMXBans] Your IP : ' 46.171.120.145 ' [AMXBans] ===============================================
 5. Lepiej niech zostanie jak jest, nie ma sensu mieszać :D Serdecznie Pozdrawiam: @Władca Bidula

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...