Skocz do zawartości

Szczyrko

Użytkownik

Reputacja

11 Raczkujący

Grupy użytkownika

O Szczyrko


 • ID użytkownika: 1870


 • Rank: Srebro I


 • Posty: 18


 • Ilość reputacji: 11


 • Wygrane Dnia: 0


 • Dołączył: 18.09.2019


 • Jest z nami od: 27 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Imię: Szymon


 • Nick: Szczyrko


 • Płeć: Mężczyzna


Kluby

Ostatnie wizyty

78 wyświetleń profilu
 1. https://www.spidersweb.pl/2019/07/legalizacja-rekreacyjnej-marihuany-badania.html Słowo w słowo zerżnięta z internetu. Twoim jedynym wysiłkiem było znalezienie i skopiowanie tego. Edit: @ 31 ♥ `happy.dll Taaak, śmieszki śmieszkami, ale chłopak najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy, że podając źródło należy podać konkretny artykuł. Poza tym umieszczanie skopiowanego w 100% tekstu w dziale "własna twórczość" jest śmieszne.
 2. Szczyrko

  ✘ ODRZUCONE Redaktor

  Podanie oczywiście do kosza (w ogóle tego nie przewidziałem xd). Aktywność koleżanki ogranicza się do wypisywania na cb o snapach, miłościach i prowokowaniach użytkowników, do robienia z siebie jakichś stulejarzy. Miała czas do 13 października na wykazanie się - raz odpowiedziała na pytanie na dziś jednym zdaniem i odpowiedziała w kilku zabawach, także słabo. To wszystko pokazuje, że podanie jest napisane tylko po to, żeby dostać kolorek.
 3. Nick oskarżającego: Szczyrko Nick oskarżonego: @Komisarz Opis sytuacji: Złożyłem skargę na AC, ponieważ minęły 4 dni od mojego zgłoszenia cheatera. Komisarz napisał, że jak tylko będzie miał dostęp do kompa, to zobaczy demko. Skarga dalej nietknięta, a komisarz śmiga na serwerze :) Dowody (screeny, świadkowie): https://imgur.com/a/Bx8r0lx (tutaj widać, że komisarz jest na serwerze, a w prawym dolnym rogu jest godzina i data) Nierozpatrzone zgłoszenie cheatera Skarga, gdzie komisarz napisał: "Tylko jak będę miał dostęp do kompa to zobaczę to demko. " Dodatkowe informacje: Edit: Co mi z tego, że "zobaczyłeś demko"? :D Fakty są takie, że mamy 2 dni po terminie i chłop dalej może na odpale wchodzić na serwer Edit2: Poza tym, rozpisanie tego demka to maks 2 minuty, ponieważ 4 rundy wystarczą, żeby na 100% stwierdzić, że oskarżony cheatuje. Edit3: Piszesz, że zobaczyłeś demko, ale nie rozpisałeś, a w zgłoszeniu napisałeś, że nie ma nawet co rozpisywać. Coś tu jest nie tak :D
 4. Nick oskarżającego: Szczyrko Nick oskarżonego: Zespół Anticheat Opis sytuacji: Zgłosiłem cheatera 75.5h temu, a dalej nie zostało to rozpatrzone. Zgodnie z regulaminem, AC mają 48h na rozpatrzenie tematu. Dowody (screeny, świadkowie): Zgłoszenie Regulamin AC punkt nr 1 podpunkt 3 Dodatkowe informacje: edit: @Komisarzto ja mam jeszcze szukać anticheata i go oznaczać, żeby rozpatrzył zgłoszenie? Chyba sobie żartujesz. Edit2: @Komisarzjako zwykły user mam możliwość oznaczania grup? Chyba nie.
 5. Oczywiście zamierzam iść
 6. Nie mam nic przeciwko temu. W sumie nie wiem czym się kierują rodzice dając dziecku dwa imiona. Może nie mogąc się porozumieć co do imienia idą na kompromis i dają dwa. Osobiście sam mam 2, ale córce dałem jedno.
 7. Nick podczas gry: Szczyrko Nick podejrzanego: hay gay Zdjęcie z SID(steam)/IP(non-steam) podejrzanego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198994924058/ Rodzaj cheata: wh Data i godzina zajścia: 09.10.2019 chwilę po godzinie 16 Serwer(mod): Arena 1v1 Dowody(demko HLTV/POV): http://506020.node24.pukawka.pl/dem-am_nuke2016_03-1570629905-1570630691.zip Rozpiska podejrzanych momentów: Rozpiska nie jest potrzebna. Podejrzany wszedł na serwer w pierwszej minucie i od początku widać perfidne wh.
 8. Głosów oddanych dziś: 7/25
 9. Konto typowo założone tylko pod podanie. Piszesz, że większość użytkowników już ciebie poznała, ale nie wiem jak to jest możliwe, jeśli zarejestrowałeś się 3 godziny temu. Aktywność oczywiście zerowa, no bo jak w 3 godziny można zrobić coś pożytecznego na forum. Na plus jest oczywiście doświadczenie, jednakże nie ma żadnego potwierdzenia, że sprawowałeś dane funkcje. Niestety, ale nie można w takich sytuacjach wierzyć na słowo nowo poznanej osobie. Zostań z nami na dłużej i ewentualnie spróbuj ponownie za jakiś czas. Piszesz, że nie tracisz łatwo motywacji, więc masz okazję pokazania tego. Jestem na NIE
 10. Głosów oddanych dziś: 2/25

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...