Skocz do zawartości

Goku

Użytkownik

Reputacja

10 Raczkujący

Grupy użytkownika

O Goku


 • ID użytkownika: 1442


 • Rank: Srebro I


 • Posty: 20


 • Ilość reputacji: 10


 • Wygrane Dnia: 0


 • Dołączył: 07.07.2019


 • Jest z nami od: 101 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Imię: Rafał


 • Nick: Goku


 • Płeć: Mężczyzna


Kluby

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Goku

  Goku żegna

  Wraz z Bb opuszczam sieć. Trzymajcie się ;)
 2. Dałbym Ci szansę. Nie sprawiasz problemów, jesteś kulturalny, starasz się pomagać graczom. Mimo, że nie masz doświadczenia sądzę, że szybko się nauczysz. Oczywiście musisz się douczyć budować różne kampy, żebyś mógł pomagać jako admin. Zobaczymy jak sobie poradzisz :) Na Tak.
 3. Odpowiedzialnym za event jest RevengeST. Niestety nie mógł dziś się pojawić z przyczyn losowych. Dodatkowo jeden z adminów oznajmił graczy o tym, że się nie odbędzie, więc nie rozumiem co Cię natchnęło do napisania tak bezsensownej skargi ...
 4. Goku

  ✔ PRZYJETE Podanie

  Wiek, micro ( Nie wiem czy to plus czy minus XD ), ogarniasz moda, karaoke na wysokim poziomie <3 Nie wdajesz się w dyskusję, pełna kultura, opanowanie... XD Jestem na TAK.
 5. Nazwa propozycji: Event "Gladiators" Opis propozycji: Moją propozycją jest dodanie dużego event'u z dobrymi nagrodami. Występowałby co 1/2 tygodnie. Na czym by polegał ? Wyobraźcie sobie dużą arenę, na której respieni są gracze jako zombie. Każdy gracz posiada 500Hp i taką samą klasę. Komenda "/sklep" w tym czasie byłaby wyłączona. Następuje przygotowanie trwające opcjonalnie 30-60sec po czym włączane jest "friendly-fire". Zadaniem, a zarazem marzeniem każdego z graczy jest to by pozostać na arenie żywym. Każda sekunda event'u będzie nadzorowana przez organizatora ( Właściciel, opiekun ). Gracz, któremu nie udało się wyjść zwycięsko z areny otrzymywałby nagrodę pocieszenia o wartości 8-10k dolarów i 8-10k expa. Natomiast ten, któremu uda się wystać najdłużej, otrzyma listę z nagrodami do wyboru: 1) Vip na 7-10 dni 2) Svip na 3-5 dni 3) 35k dolarów / 35k expa 4) 2 lvle do klanu 5) 10k expa i dolarów dla wszystkich graczy online ( 20k dla wygranego ) Oczywiście są to tylko przykładowe nagrody jakie mogłyby się pojawić :) Zasady: * Brak sojuszy (W przyszłości oczywiście można by było dodać np. teamy i nagrody drużynowe, lecz na początek proponuję grę solo) * Unikanie walki (Kick) Link do downloadu (opcjonalnie): Po dłuższym szukaniu map, dwie wpadły mi w oko i myślę, że spełnią swoją funkcję. https://gamebanana.com/maps/download/198728 ---> ( Mój faworyt - Należy pobawić się trochę z tą mapą, tak by pozostała tylko ta z 1 rundy ) https://gamebanana.com/maps/download/168175 ---> ( Mapę sprawdziłem i osobiście mi się podoba lecz są w niej 2 wyjścia : jeden na arenę, a drugi na trybuny. Ją też trzeba trochę dopracować bo może być na niej małe zamieszanie ) Proponuję dopracować mapę tak, by usunąć z niej niepotrzebne pluginy z BB i wgrać te potrzebne na event, by po wybraniu mapy odpalał się od razu gotowy ;p
 6. Pozostaje neutralny. Nie grałem z Tobą za czasów Twojego adminowania, więc nie wiem jak sobie radziłeś. Do kamp nie będę się przyczepiał. Minusy jak dla mnie to wiek i brak micro. Jeśli chodzi o kulturę to takie +/-. Tak jak wspomniałem na początku jestem neutralny.
 7. Goku

  ✔ PRZYJETE Podanie

  Spotykając Cię na serwerze nie widziałem, żebyś wykazywał jakieś oznaki braku kultury, co oczywiście jest na plus. Dodatkowo ogarniasz moda (wnioskując po twoich kampach). Posiadasz steama. Jedyne minusy to brak micro, a także przeciętne GT w ostatnich dniach. Mimo wszystko jestem na TAK.
 8. Nick na serwerze: Goku Wiek: 19 Link do konta Steam[Jeżeli nie posiadasz zostaw puste]: Jaką posiadasz wiedzę odnośnie AMXX: 9 Link do Twojego GT[Jeżeli posiadałeś więcej niż jeden nick, to podeślij wszystkie swoje nicki wraz z GT, na których grałeś]: https://www.gametracker.com/player/Goku/145.239.23.161:27035/ Czy byłeś już kiedyś na podobnym stanowisku: Tak. Sprawowałem funkcję admina/opiekuna niejednokrotnie na serwerach BB, Zm, Diablo. Czym się obecnie zajmujesz? Pracujesz/uczysz się?: Aktualnie pracuję. Czy posiadasz sprawny mikrofon [TAK/NIE]: Oczywiście, że tak. Czy byłeś karany na serwerach Infectia.pl? Wydaje mi się, że nie byłem banowany na owej sieci. Nie mam całkowitej pewności, ale jeśli się zdarzyło, to raz i na pewno nie był to jakiś poważny incydent. Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Jasne ;) Kilka zdań o sobie: Mam na imię Rafał i niedługo będę żył 20 lat na tym cudownym świecie ^^ Moją pasją jest siatkówka. W wolnych chwilach programuję i oczywiście gram w Cs'ka ^^ Mimo małej ilości przegranych godzin na serwerze liczę na zrozumienie z Waszej strony :P Oczywiście frekwencja na BB zwiększa się z dnia na dzień. Widzimy się in-game ! Kontakt: Forum, Fb

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...