Skocz do zawartości

Goku

Admin Testowy

Reputacja

4 Raczkujący

Grupy użytkownika

O Goku


 • ID użytkownika: 1442


 • Rank: Unranked


 • Posty: 10


 • Ilość reputacji: 4


 • Wygrane Dnia: 0


 • Dołączył: 07.07.2019


 • Jest z nami od: 12 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Imię: Rafał


 • Nick: Goku


 • Płeć: Mężczyzna


 • Serwer:


Kluby

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Goku

  bb Podanie

  Prawde mówiąc rzadko widywałem Cię na Bb, więc jeśli chodzi o zachowanie czy budowanie kamp to jest mi ciężko ocenić. Grasz na naszym serwerze zaledwie 4 dni, więc jeśli chodzi o GT to takie +/- . Minusem jest również brak doświadczenia. Do plusów mogę zaliczyć wiek i to, że posiadasz steama. Jednakże to na tą chwilę mnie nie przekonuje. Pograj z nami dłużej, daj się poznać, a na pewno zmienię zdanie. Aktualnie jestem na NIE.
 2. Spotykając Cię na serwerze nie widziałem, żebyś wykazywał jakieś oznaki braku kultury, co oczywiście jest na plus. Dodatkowo ogarniasz moda (wnioskując po twoich kampach). Posiadasz steama. Jedyne minusy to brak micro, a także przeciętne GT w ostatnich dniach. Mimo wszystko jestem na TAK.
 3. Myślę, że dobrą opcją ( a może i najlepszą ) byłoby otrzymywanie przez zwycięzcę np. 25% sumy wszystkich zakładów od osób, które na niego stawiały. W ten sposób taki gracz będzie miał motywację do tego, by wygrać, a nie specjalnie oddawać zwycięstwo :p
 4. Może i ciekawy pomysł, lecz wyobraź sobie sytuację, w której gracz po prostu odda killa, żeby np. znajomi sobie zarobili :p Trzeba by było jakoś to dopracować.
 5. Mysle, że walka na noże będzie wystarczająca.
 6. A co powiecie na walki 1v1 w TT podczas budowania ? 1) Wpisujesz komendę np. /walka 2) Z listy wyzywasz gracza do walki. 3) Jeśli się zgodzi, hp uczestników zmniejsza się do np. 100-200 po czym zostają odpowiednio oznaczeni (np. beaconem) 4) Walka trwa określony czas, a zwycięzca otrzymuje odpowiednią ilość dolarów lub expa. * ilość walk mogłaby być ograniczona na jedną mapę/rundę ( np. 3 walki ) Myślę, że to ciekawe urozmaicenie rozgrywki, bo czekanie 3 min w klatce jest oczywiście nudne. Sądzę, że taki plugin jest możliwy do odnalezienia w internecie.
 7. Zbieranie dolarów i expa nigdy nie jest nudne :D
 8. Ale tu nie chodziło by o to, że event występowałby podczas normalnej rundy. Każdy gracz byłby przeniesiony do tt a w ct np. admin lub opiekun i wtedy runda by była przeznaczona wyłącznie do zbierania butelek :)
 9. Proponuję event np. 2/3 razy w tygodniu polegający na zbieraniu "X" niewidzialnych butelek/skrzynek z ziemi na całej mapie. (Np. Poprzez dotknięcie) Opcjonalnie: 1 butelka - Losowa ilość expa lub monet
 10. Nick na serwerze: Goku Wiek: 19 Link do konta Steam[Jeżeli nie posiadasz zostaw puste]: Jaką posiadasz wiedzę odnośnie AMXX: 9 Link do Twojego GT[Jeżeli posiadałeś więcej niż jeden nick, to podeślij wszystkie swoje nicki wraz z GT, na których grałeś]: https://www.gametracker.com/player/Goku/145.239.23.161:27035/ Czy byłeś już kiedyś na podobnym stanowisku: Tak. Sprawowałem funkcję admina/opiekuna niejednokrotnie na serwerach BB, Zm, Diablo. Czym się obecnie zajmujesz? Pracujesz/uczysz się?: Aktualnie pracuję. Czy posiadasz sprawny mikrofon [TAK/NIE]: Oczywiście, że tak. Czy byłeś karany na serwerach Infectia.pl? Wydaje mi się, że nie byłem banowany na owej sieci. Nie mam całkowitej pewności, ale jeśli się zdarzyło, to raz i na pewno nie był to jakiś poważny incydent. Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Jasne ;) Kilka zdań o sobie: Mam na imię Rafał i niedługo będę żył 20 lat na tym cudownym świecie ^^ Moją pasją jest siatkówka. W wolnych chwilach programuję i oczywiście gram w Cs'ka ^^ Mimo małej ilości przegranych godzin na serwerze liczę na zrozumienie z Waszej strony :P Oczywiście frekwencja na BB zwiększa się z dnia na dzień. Widzimy się in-game ! Kontakt: Forum, Fb

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...