Skocz do zawartości

Loop.bK

Nowy

Reputacja

1 Raczkujący

Grupy użytkownika

O Loop.bK


 • ID użytkownika: 1401


 • Rank: Unranked


 • Posty: 3


 • Ilość reputacji: 1


 • Wygrane Dnia: 0


 • Dołączył: 03.07.2019


 • Jest z nami od: 20 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Imię: Dawid


 • Płeć: Mężczyzna


Kluby

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Siema siema siema SIEMA! Jestem Polski Bojownik Czeresniak, na forum jest od 2 dni i postanowiłem się przywitać, ogólnie spodobała mi się sieć i jest fajnie, gram sobie na JB, i chce zajechać dalej u was, wróciłem po kilkunasto miesięcznej przerwie, więc ogólnie witam wszystkich użytkowników, pozdrawiam cieplutko i zapraszam na jb eloooooo :p
 2. Loop.bK

  ✘ ODRZUCONE [SKARGA]

  @ Gramik, ale czy ty umiesz pojąć to że JA NIE CHCE twoich rad jest admin na serwerze to on ma prawo mnie pouczać, i dawać mi rady i kontaktować się za pomocą admin voice, a ty zaczynasz mi przerywać i zagłuszac polecenia bo chcesz mi radzić, pilnować serwera kolego to ty nie możesz ponieważ jak wspomniałem nie zostałeś do tego uprawniony, i skończ z tą żenadą, bo to z mojej perspektywy wygląda że chcesz się podlizac administracji żeby mieć większe szanse w następnym podaniu na strażnika, gdybyś był taki rewelacyjny to miałbyś strażnika i wtedy mógłbyś być dla mnie Wujek Dobra Rada, a że jesteś zwykłym graczem tak jak ja pilnuj swojego interesu, swojej gry i za przeproszeniem nie wpieprzaj mi się w moją grę, dziękuję @ Sjemekza wypowiedź :) Pozdrawiam cieplutko.
 3. Loop.bK

  ✘ ODRZUCONE [SKARGA]

  Dobry Pan Polski Bojownik Czeresniak z tej strony, z góry mówię że nie mogę obejrzeć demka bo mi wyskakuje błąd, co do skargi @ Gramik, jesteś żałosny wiesz o tym? Z góry mówiłem że dokładnie uczę się grać ponieważ, dołączyłem do tego serwera 3 dni temu bądź 2, ogólnie grałem na innych zasadach ale teraz przyswajam sobie owe, nwm jedynie to ty się doczepiasz do mojej gry bo z tego co widziałem nikt nie oskarżal mnie o fk czy fdmg, gdyby tak było rozważyłbym to, dalej, powinieneś pilnować swojego interesu bo zgrywasz na serwerze jakiegoś Robin Hooda, zaczynasz mnie pouczać chociaż nie jesteś adminem, ani strażnikiem więc na jakiej podstawie mnie pouczasz i poprawiasz? Siedzisz sobie na ts nwm z kim z jakimiś adminami, opiekunami szczerze mam na to wyje####, i przekazujesz mi to co niby mówi @ Dz!uB@seK, to niech Dziubek wbije na serwer i sam mi to powie a nie zaczynasz do mnie się pruc nie ładnie mówiąc, wszyscy na serwerze się pytali za co skarga, myślisz że jesteś jakimś tutaj kozakiem bo masz znajomości? Mam na nie wylane, jeszcze się tam sadzisz, że drugiego routera nie kupię z zasiłku wielki haker sieciowy, chciałbym Ci przypomnieć, że zęby trzy razy nie rosną podsumowując chciałbym prosić o wypowiedzieć adminów na temat mojej gry @ Sjemek jeżeli są minusy w niej obiecuje poprawę i jeżeli trzeba wyciągnąć konsekwencje przyjmę je, a ty @ Gramik możesz mieć nawet właściciela sieci po swojej stronie i tak się Ciebie nie boję, miłego wieczoru pozdrawiam :)

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...