Skocz do zawartości

Szugasz

Użytkownik

Reputacja

4 Raczkujący

Grupy użytkownika

O Szugasz


 • ID użytkownika: 1274


 • Rank: Srebro I


 • Posty: 6


 • Ilość reputacji: 4


 • Wygrane Dnia: 0


 • Dołączył: 20.06.2019


 • Jest z nami od: 87 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Imię: Lukasz


 • Nick: Szugasz


 • Płeć: Mężczyzna


Kluby

Ostatnie wizyty

104 wyświetleń profilu
 1. Chciałbym dać propozycje odnośnie jak sam tytuł wskazuje komentowania podań przez ludzi, a dokładniej chodzi mi o ludzi ubiegających się o te samo stanowisko. Wchodzę dziś w podanie, patrzę, a tam od razu wyświetlają mi się posty osób, które startują w tych samych "wyborach". Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie taki post nic nie znaczy, nie przekonuje mnie o jego autentyczności. Wydaje mi się, że tacy ludzie komentują podanie tylko dlatego, żeby autor tematu również skomentował jego podanie tak dobrze jak on to zrobił. Dajmy przykład, że jest podanie na jakaś range, wypowiadają się tylko trzy osoby w podaniu. Osoby, które również biorą udział w tej rekrutacji, a osoba, która dostała trzy pozytywne komentarze komentuje im tak jak oni to zrobili, czyli pozytywnie. Co w takiej sytuacji? Bo jak dla mnie to takie sztuczne słodzenie, które nie ma nic związanego z bezstronnością do danej osoby. Ten temat nie ma na celu nikogo urazić, bo nie mówię, że każdy tu na forum tak robi, ale są takie przypadki. Temat przejdzie, albo i nie. To już góra zaakceptuje, bo jest to po prostu luźna propozycja. Bez fochów, pozdrawia wujek Łukasz.
 2. Szugasz

  ✔ PRZYJETE Milka

  Obserwowałem Twoje poczynania wcześniej, tj. inna sieć ze względu, że wszędzie Cię było pełno i powiem Ci, że całkiem Ci to szło. Miałaś fajne pomysły, zawsze służyłaś pomocą i dobrą radą, a jeśli się za coś zabierałaś to trwałaś w tym do końca. Może źle to zabrzmi, ale masz moje tak i bądź ciągle bezrobotna, żeby spędzać tu jak najwięcej czasu.
 3. Szugasz

  ZAMKNIETE Snapchat

  Witam, na poprzednim forum dałem propozycję dodania tematu, w którym ludzie podają swoje snapy, więc może i tu to przejdzie. Po co, na co to komu, z czym się to je? Odpowiedzcie sobie sami na to, bo powodów jest setka - żeby lepiej poznawać ludzi na forum itp. Zacznę może pierwszy, żeby dać przykład, a dalej niech leci :) Nick: Szugasz
 4. Szugasz

  Photoshop.

  @ Eryk możesz jeszcze raz? Wygasło
 5. Szugasz

  Photoshop.

  Witam, czy miałby ktoś poratować linkiem do sprawdzonego Phostoshopa "ze wszystkim"? Jeżeli, to by łamało jakiś punkt regulaminu to prosiłbym na pw. Jeżeli zaś nie to by można było podpiąć to dla innych użytkowników tego forum.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...