Skocz do zawartości

Sbn

Użytkownik

Ostatnia wygrana Sbn w dniu 4 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Sbn punkty reputacji!

Reputacja

109 Zaznajomiony

8 obserwujących

Grupy użytkownika

O Sbn


 • ID użytkownika: 116


 • Title: Generał!


 • Posty: 354


 • Ilość reputacji: 109


 • Wygrane Dnia: 8


 • Dołączył: 25.02.2019


 • Jest z nami od: 206 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Wiek: 18


 • Imię: Krzysztof


 • Płeć: Mezczyzna


 • GG: 53968161


Kluby

Ostatnie wizyty

1703 wyświetleń profilu
 1. "Niech mi się chce tak jak mi sie nie chce."
 2. Imię: Krzysztof Wiek: 18 lat Staż na forum: 61 dni! :D Staż na stanowisku Duży, posiadałem tą rangę już kilka razy i nie było ze mną problemów a zostałem zdegradowany przez to, że nie wstawiłem się kilka razy na spotkanie ze wszystkimi tamtejszymi redaktorami. Co oczywiście po zaakceptowaniu tego podania się zmieni. Dlaczego ty (6 zdań): Jestem doświadczony, znam się na rzeczy i wiem jak dobrze poprowadzić dział redaktorski. Robiłem już to kilkanaście razy i bardzo dobrze mi to wychodziło. Umiem pracować w grupie co jest wielkim plusem w posiadaniu tej rangi, umiem się dostosowywać i moja praca będzie wykonywana starannie i estetycznie. Jestem człowiekiem, który potrafi się dogadać z każdym, umiem przyjmować na siebie krytykę, która mnie nie dołuje, lecz motywuje do dalszego działania i wykonywania swojej pracy jeszcze lepiej. Co zamierasz wnieść na forum?: Na forum zamierzam wnieść przede wszystkim świeżość, świeżość w postaci mojej osoby, która postara się, aby wszystko było wykonywane tak jak należy. Link do artykułu napisanego przez ciebie:
 3. Zacznę od tego. Dlaczego ludzie, którzy nie mają wcale pojęcia o redakcji się tutaj wypowiadają? Kopiowanie artykułów z innych stron z podaniem źródła to nic złego. Bardzo dużo osób tak robi, bo nie oszukujmy się ciężko jest napisać swój deska w deskę artykuł. Każdy tak robi i jeden temat tego nie zmieni. Sam byłem redaktorem i wiem jak to wygląda, kopiuj - wklej to nie wszystko, trzeba dodać coś od ciebie, nawet głupi kolorek i jakiś ładny napis na wstępie.
 4. Twój poziom kultury wskazuje na to, że jestem typowym "cwaniaczkiem z internetu". Co ty nie ty i te sprawy, twoje odzywki na sb to istna klęska, pokazujesz jaki naprawdę jesteś a najlepsze, że tego już nie da się zmienić, bo pokazałeś pazurki. Dziwie się trochę, że i tego ac dostałeś, bo twoje rozpiski demka..ajj Wulgaryzmy... ale nie o tym tutaj mowa. Reasumując jestem na NIE Podanie mnie nie przekonało - Twoje zachowanie jest katastroficzne - Wiek na plus +
 5. Sbn

  Witamy Na Forum! WITAM ?

  Pykła, lecz chce być tutaj z wami ze względu iż dobrze mi się u was pracowało. :D
 6. Hejka, witam wszystkich ponownie? I oto jest pytanie czy ponownie, napiszcie czy chcecie, abym wrócił, bo nie wiem i nie chce mieć potem z wami spin i wgl. :D Nie bede tam gdzie mnie nie chcą i to chyba proste, więc wyraźcie swoją opinie. :D
 7. nie wiek doświadczenie takie o podanie mnie nie przekonało
 8. Sbn

  Witamy Na Forum! Trzymajcie się

  Zapoanować nad czat boxem? Jak jakieś bydło do nas przyszło i spamuje 24/7. Co do AC to nie bede się wypowiadał bo wiem na co mnie stać.
 9. Sbn

  Witamy Na Forum! Trzymajcie się

  @ Eryk tak jak powiedziałem, nie bede tam gdzie mnie nie chcą i nie szanują. :d
 10. Witam wszystkich a zarazem żegnam. Powiem szczerze, że jestem lekko zdziwiony decyzją administracja. Zostałem usunięty ze wszystkich moich rang jakie miałem no, ale cóż. Nie będę się pchał tam gdzie mnie nie chcą. Na koniec mojej przygody z wami dodam, że nigdy nie chciałem dla was źle i zawsze chciałem jak najlepiej, aby to się jakoś kręciło. Na dobrą sprawę nawet nie wiem co się stało, ale tam... było minęło. Powodzenia i trzymajcie się! :D
 11. Sbn

  Witamy Na Forum! Witam

  Siema szymon! :D
 12. 02:18 - noramlnie się wcelowywuje 03:45 - Kolega na 100% ma anty flesha 03:57 - Wcelowywuje się normalnie. 04:22 - czeka na przeciwnika, bo wie gdzie jest. 07:41 - Słyszy przeciwnika 08:11 - Sprawdził miejscówkę i zabił przeciwnika. Jak dla mnie chłopczyk ma anty flesha. Co do wh nie jestem pewny, dlatego poczekamy na rozpiski innych.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...