Skocz do zawartości

mvlutka

Kobieta

Ostatnia wygrana mvlutka w dniu 8 Kwiecień

Użytkownicy przyznają mvlutka punkty reputacji!

Reputacja

54 Początkujący

8 obserwujących

Grupy użytkownika

O mvlutka


 • ID użytkownika: 114


 • Title: maleństwo


 • Posty: 115


 • Ilość reputacji: 54


 • Wygrane Dnia: 2


 • Dołączył: 25.02.2019


 • Jest z nami od: 232 Dni


 • Ostatnia aktywność:


 • Wiek:


 • Imię: Julia


 • Nick: mvlutka


 • Płeć: Kobieta


 • Miasto: -


 • GG: -


 • Instagram: -


Kluby

Ostatnie wizyty

610 wyświetleń profilu
 1. Nick: mvlutka Posada: Redaktor naczelny Powód: brak czasu Kilka słów od siebie: (Wstaw myślnik jeśli nie chcesz napisać)Dziękuję wszystkim, którzy dali mi szansę, a najbardziej @ nightvz. Niestety przez to, że już nie mam tak dużo czasu muszę zrezygnować.
 2. Moim zdaniem, ten dział jest niepotrzebny. Artykuły można robić w "Własna twórczość". Propozycję odrzucam.
 3. Nick: mvlutka Posada: Redaktor Naczelny Czas nieobecności: 04.05 - 28.05 Powód: Sprawy rodzinne, wyjazd
 4. Dobrze, a więc tak. Wiadomości ze świata zostaną wyrzucone z redakcji, a jeżeli chodzi o kopiowanie z internetu i podawanie źródeł, to postaram się pisać sama te artykuły oraz inne rzeczy.
 5. Nick: ZAJONC Ranga: Redaktor Powód: Zaniedbywanie obowiązków.
 6. 1. Wata cukrowa została wynaleziona przez dentystę. 2. Przeciętnie ludzie spędzają 2 tygodnie życia, czekając na zmianę świateł. 3. Co piąta para na świecie poznała się w Internecie. 4. Istota biała, odpowiedzialna za komunikacje w mózgu rozrasta się nam do 48 roku życia. 5. Miód nigdy się nie psuje, jest jadalny nawet tysiąc lat później. 6. Ludzie z niebieskimi oczami widzą lepiej w ciemności. 7. Ludzie do uśmiechu używają 17 mięśni. 8. Gdy słuchasz muzyki, jesteś w stanie wypić więcej alkoholu niż w ciszy. https://demotywatory.pl/4739271/20-ciekawostek-o-swiecie-ktore-wzbogaca-cie-o-przydatna-wiedze?galleryPage=2
 7. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Z racji tego, że rok temu byłam w Nowym Jorku, to chciałabym wam coś o nim napisać. Wszystkie zdjęcia są zrobione przeze mnie. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Widok z samolotu Przebywałam w dzielnicy Nowego Jorku na Brooklynie. Jest tam dużo polskich sklepów oraz polaków. Nowy Jork jest najludniejszym miastem w Stanach Zjednoczonych. Latem jest tam bardzo gorąco. Byłam także nad Oceanem Atlantyckim. Fale były bardzo duże, całą mnie przykrywały. Przez to, że jest tam dużo soli, to do tej pory mam problemy z uszami. Można tam było spotkać dużo Polaków. Dwa dni po tym okazało się, że na brzeg oceanu przypłynął mały rekin. Psy są tam traktowane jak dzieci. W kościołach odbywa się święcenie psów. Zwiedziłam także Manhattan, New Jersey oraz wiele innych miejsc. W New Jersey znajduje się jeden z największych parków z rozrywki. Posiada on 21 parków, a 18 używa nazwy Six Flags. Byłam tam na każdej kolejce. Jest tam jedna z najwyższych kolejek, która ma 139 metrów wysokości. Rozpędza się do 206 km/h, a nazywa się Kingda Ka. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Manhattan Na Manhattanie chodzi dużo osób, które przebierają się za postacie z bajek i ludzie robią sobie z nimi zdjęcia. Niestety, za takie zdjęcie się płaci. Każdy z nas słyszał o zamachu terrorystycznym, kiedy w 2001 roku w dwie wieże World Trade Center uderzyły 2 samoloty. Dużo osób zginęło, przez co ich imiona i nazwiska można znaleźć na dwóch murach, które otaczają dziury. Jedna z wież została odbudowana. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Rzeka Hudson płynie w obydwie strony. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Statua Wolności _____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Nowy Jork nazywany jest Wielkim Jabłkiem.

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...