Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Nigdy w życiu nie będę szanował stulejarzy i atencjuszy/ek
 3. @ fAqus @ buchal @ vanillah Ze swojej strony dodam, że bardzo podoba mi się Twoje GT. Jest na wysokim poziomie. Ostatnio trochę mniej, ale liczy się ogół. Minusem jest brak doświadczenia. Ale taka prawda, że wystarczy znajomość jednej komendy i dalej ogarniesz. ;) Zawsze możesz poprosić kogoś o pomoc i wytłumaczenie. Adminów jest mało. A każda para rąk się przyda. Prosiłbym Cię o większa aktywności na forum i wszystko będzie super. Jestem na Tak.
 4. esej

  Papa :)

  Obóz zostanie bez pani komendant
 5. 109 utopił się w stawie
 6. Nigdy w życiu nie zapaliłem blanta XD
 7. Nie ma nic na Y XD Koszalin
 8. Freezy

  Zabawa X czy Y

  Drift Lato czy zima?
 9. Wielu próbowało, niewielu osiągnęło cel. Można powiedzieć że inni mieli po prostu szczęście, a innym nie dane było osiągnąć cel. Nawet jakbyś stanął na wyżyny swoich umiejętności, nie uda się dotrzeć do celu. Myślenie mocno negatywne, lecz ma jakieś swoje miejsce w rzeczywistości. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć następstw dnia następnego, sowich wyborów w życiu, czy poznanych ludzi. Wszystko miało już swój plan w przyszłości, jakby przemyślane z dokładnością do najmniejszego detalu. Człowiek może osiągnąć swoje cele, nie jest powiedziane że nie. Ale nie każdy cel da się osiągnąć, np. Nie zostanę inżynierem fizyki atomowej z prostego powodu, nie lubię tego i nie rozumiem. To jest przykład raczej cech charakteru poszczególnych ludzi, jeden woli polski, drugi matematykę, ale ten przykład ma jeden wspólny punkt, przeznaczone mogło być to, że nie będziesz lubić matematyki. Nie na wszystko mamy wpływ, na większość rzeczy musimy się przygotować, a z pozostałymi pogodzić. Najważniejsze jest to, aby nie zwariować, coś jak z losem. Jak los jest dla nas miły jest fajnie, jak się odwróci zaczynami być źli, smutni, zaskoczeni (niepotrzebne wykreślić). Tak jak pod los można podstawić jakąkolwiek religię, w słowo Los, wstawić Bóg itp... Każdy ma swoje miejsce w tym świecie, jedno lepsze drugie gorsze, ale mimo wszystko jesteśmy tylko ludźmi. Ludźmi którzy muszą się z tym pogodzić.
 10. KozackO.

  ZAMKNIETE URLOP

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub Moderator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, zespół infectia.pl
 11. Dzisiaj
 12. ZielO

  Papa :)

  Hejka i powodzonka 😉😉
 13. Przeważnie mówię co leży na duszy, aczkolwiek staram się aby było to w miarę "na poziomie"
 1. Pokaż więcej elementów aktywności

O nas

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2019 roku. Sieć w bardzo szybkim tempie się rozrasta, nasze forum zostało stworzone przez graczy dla graczy. Oferujemy szczególnie stabilne serwery, doświadczoną i odpowiedzialną administrację i miłą, przyjazną atmosferę. Wiele ciekawych konkursów, eventów które urozmaicą wasz czas spędzony u nas. Każdy użytkownik ma szansę się wykazać, jeśli nie boisz się wyzwań, nie boisz się ciężkiej pracy, nasza sieć oferuje długotrwałą kariere, od moderatora po administratora sieci. Nie zwlekaj, dołącz do nas!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...